خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در نتيجۀ سقوط دو پوسته در ارگون چهار پوليس کشته شدند

در نتيجۀ سقوط دو پوسته در ارگون چهار پوليس کشته شدند

Sep 23, 2017 - 16:51

شرنه (پژواک، اول ميزان ٩٦): دو پوستۀ پوليس ملى، از اثر حملۀ مخالفين مسلح در ولسوالى ارگون ولايت پکتيکا سقوط نموده و در نتيجۀ آن ١١ پوليس کشته و مجروح شده اند.

يک منبع امنيتى اين ولسوالى که از ذکر نامش خوددارى ميکرد، امروز به آژانس خبرى پژواک گفت که اين حملات، بالاى پوسته هاى پيرکوته صورت گرفته است.

منبع افزود که صدها طالب مسلح، شب گذشته بالاى پوسته هاى پوليس ملى و پوليس محلى هجوم برده اند، که در نتيجۀ آن، به هردو طرف تلفات و جراحات وارد گرديده است.

وى گفت که در نتيجۀ اين درگيرى ها دو پوسته سقوط نموده، چهار پوليس کشته شده و هفت تن ديگر مجروح گرديده اند.

به گفتۀ وى، درگيرى شديد بر پوستۀ خلورمى نيز جريان دارد، که تاکنون نيروهاى کمکى به منطقه نرسيده اند. 

محمد الرحمن اياز سخنگوى والى پکتيکا به پژواک گفت که در درگيرى پيرکوته، تنها يک پوسته سقوط کرده و در نتيجۀ آن، يک پوليس کشته شده؛ اما به کسى ديگر آسيب نرسيده است. منطقه در حال حاضر تحت کنترول نيروهاى ملى قرار دارد.

موصوف افزود که در اين درگيرى، تعداد زيادى از مخالفين مسلح کشته شده و تاکنون آمار مشخصى را در دست ندارد.

احمدگل يکى از باشندگان ولسوالى ارگون نيز به پژواک گفت که تاکنون، چهار جسد پوليس را در منطقه ديده و درگيرى هنوزهم  جريان دارد.

ذبيح الله مجاهد سخنگوى طالبان مسلح، در اين مورد به آژانس خبرى پژواک گفت که تاکنون سه پوستۀ پوليس را سقوط داده اند، که در آن چهار پوليس کشته شده و هفت تن ديگر مجروح گرديده و درگيرى هنوز هم جريان دارد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement